gemlik-mantolama

Gemlik Mantolama

Binalarınıza mantolama tekniği ile ısı yalıtım işlemi uygulanmasını istiyorsanız en kısa zamanda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden bizi Seçmelisiniz

Isı yalıtım için uygulanan mantolama tekniği Gemlik Mantolama firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Mantolama tekniğinin özellikleri ve faydaları oldukça yararlıdır. Hakkımızda daha fazla biligi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Mantolamanın Faydaları

Öncelikle Gemlik mantolama faydalarından en önemlisi ısı yalıtım işleminin binalara sağladığı enerji verimliliğini arttırmasıdır. Mantolama tekniği yaz aylarında ısı kazancını kış aylarında ise ısı kaybını önlemesi açısından oldukça önemlidir. Binanız için konforlu ve sağlık yaşam alanlarının oluşmasını sağlamaktadır. Ayrıca ısı yalıtım uygulamasında ısı yalıtım levhalarının kullanılması sebebi ile de binanın olumsuz hava koşullarından etkilenmesi önlenmektedir. Mantolama tekniği ısı yalıtımı sağladığı için de yakıt tasarrufu sağlar ve bu yüzden aynı zamanda çevre dostu bir uygulamadır. Kullanılan malzemelerden ötürü mantolama tekniği aynı zaman da yangın yalıtımı da sağlamaktadır. Dış cephelerde oluşan çatlak ve ya hasarları da önlemeyi sağlamaktadır.

Mantolama Malzemeleri

Mantolama tekniği için kullanılan belirli başlı bazı önemli malzemeler vardır. Bu malzemelerden en önemlisi ısı yalıtım levhalarıdır. Bu levhalar binanın özelliklerine göre seçilmektedir. İki tür levha oldukça sık kullanılmaktadır. EPS ve taş yünü levhalarıdır. Sizler için firmamız bu iki kaliteli levhayı kullanmaktadır. İki levhada oldukça yüksek ısı yalıtımı sağlamaktadır. Ayrıca mantolama malzemelerinin su ve nemden etkilenmemesi gerekir. Basınç ve çekme dayanımı mantolama malzemelerinin yüksek olması gerekir. Kullanılan malzemelerin ısı tutuculuğu mutlaka yüksek olmalıdır. Ayrıca uzun ömürlü ve ekonomik olmalıdır. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçladığımız için kullandığımız bütün malzemeler kaliteli olmakla birlikte bütçenize uygun olarak ekonomik malzemelerden de oluşmaktadır.

Gemlik Mantolama Fiyatları

Mantolama işleminde kullanılan malzemeler binanın özelliklerine göre de değişmektedir. Bu sebeple Gemlik mantolama fiyatları kullanılan malzemelere ve binanın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Firmamız sizler için en ekonomik ve kaliteli malzemeler ile mantolama uygulama hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Binanızın özelliklerine göre mantolama malzemelerine ve işlemine karar verilecektir. Eğer binanız yeni yapılan bina ise ve ya eski bina ise buna göre malzemelere karar verilecektir.

Bizlere Ulaşın

Mantolama konusunda kaliteli ve profesyonel yardım almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirsiniz

 

gemlik mantolama, en iyi mantolama firması gemlik, gemlik mantolama fiyatları, gemlik mantolama firmaları, gemlikde mantolama fiyatları, gemlik dış cephe mantolama, gemlik ısı yalıtım, gemlik dış cephe mantolama fiyatları

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.